Türkiye Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Türkiye Şehirler Arası Nakliye

Bakırköy ilçesi Ataköy evden eve nakliyat Şehirler arası taşımacılık işine el atarak Türkiye şehirler arası evde işini benimsemiş olarak gerek İstanbul gerekse tüm Türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğumuz evden eve işini ciddi bir iş olduğunu benimsemişiz ve her işin bizim için ayrı bir önem taşıdığı belirtmek isteriz. Taşımış olduğumuz her ayrı bir referans olduğu bilerek yapmış olduğumuz işlerimizi ciddi ve titiz davranmaktayız. Ayrıca tüm Türkiye'yi kapsayan hizmet alanımız başta Ataköy nakliyat olarak ve daha sonra tüm Türkiye geneli nakliyat işinde bizde yarimizi almış bulunmaktayız.

Ataköy nakliyat şirketimizin sadece ismine bakarak sadece bilinen bölgelere hizmet sunduğumuzu fark etmeyiniz. Çünkü Türkiye geneline hizmet sunmaktayız. Çağın gelişen teknolojisinden faydalanarak işimizde zerrede olsa olumsuzluklara asla yer vermemekteyiz. Ataköy evden eve nakliyat olarak sizlere hayırlı uğurlu taşınmalar diliyoruz. Sizleri de iletişime geçmenize davet ediyoruz.

Şehir Dışı Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemlerinden en basit olanı ama en korkulanı ve firmalara en çok baskı kurulan işlemi şehirler arası evden eve taşımacılıktır. Bu sebeptendir nakliye firmaları şehirler arası taşınma işlemlerine müşterilerin gerginliğinin kat ve kat üzerinde hissederler. Şehir içi taşınma işleminde daha sistematik olunması gereken şehirler arası taşınma, hiçbir farkı olmamasına karşın insanların gözünde hep daha farklı ve zor gelmiştir. Firma açısından bakıldığında taşınılan malzeme ne olursa olsun ya da taşınılan yer neresi olursa olsun yapılan iş aynı olur. Bu sebepten firmanızın bu gibi durumlarda sizi anlamadığını düşünüyorsanız firma seçimini bir kere daha gözden geçirmekte fayda olabilir.

Yapılan işlemler firmamızda şehir içi taşınma işleminden hiçbir farkı yoktur. Firmamız taşınma işlemi ne olursa olsun bir sistemi olduğundan her zaman aynı adımlardan ilerlemektedir. Gelin bir de bizim taşınma işlemimiz nasıl ilerler onu inceleyelim:

  • Taşınma işlemi için öncelikle ofisimize gelip bir görüşme yapmamız gerekmektedir. Bu görüşmede basit olan sizin bizden istekleriniz, özellikle önemsediğiniz durumlar üzerinde durulur.
  • Bu görüşme sonrasında asıl görüşme olan evinizde eşyalarınızı ve binanızı inceleyeceğimiz başka bir görüşme daha yapılır. Bunun için ekibimizin uzmanlarından ve uzman yardımcılarından bir rapor oluşturup bizim firmamız için sizin taşınma işleminde kullanılacak malzemeleri saptamamız için gerekli olup sizin de onayını sunulur.
  • Şehirler arası evden eve taşımacılık olduğundan taşınılacak yeri görme gibi bir şansımız olmadığından orası için lazım olacak malzemeleri yanımızda her türlü götürme gibi bir durum olacaktır. Fakat şehir içi olduğunda diğer binaya da gidilir ve orada da bir inceleme gerçekleştirilir.
  • Taşınma gününde oluşabilecek handikaplara karşı kemik ekip sayımızdan başka bir destek taşınma ekibimiz ile anlaşılır. Taşınma için kullanılacak diğer ekipmanları tahsis edilir.
  • Taşınma gününden önce uzmanımız son tetkiklerini yapar. Taşınma günü için her şey hazır olduğunda işlemlerimiz tamamlanmış olur.

Firmamız beş adımda tüm bu işlemleri hızlıca hallederek ekipler arası ve ekipmanlar arasında bir senkronizasyon sağlar. Zamanla oluşan bu sistem firmamız için büyük bir kolaylık sağlayıp müşterilerimizin memnun ayrılmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat