İstanbul Ataköy Şehir İçi Evden Eve Nakliye

İstanbul Şehir İçi Nakliye

İstanbul içinde ve şehiri dışında taşımalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımız sadece ATAKÖY’e has olmayıp Türkiye’nin her bölgesine sınırsız hizmet sunmaktayız. İşimiz ev taşımacılığı olmasında dolayısı ile çalışmadığımız il dolaşmadığımız yer kalmamıştır. Eski ve köklü nakliye firması olmamızda bu iş için bulunmaz bir cevherdir. Firmamız tecrübeler göstermiştir ki yıllardır bu sektörde yer alarak otuz yıllık tecrübeye sahip olup bu kadar yıl dayanıklı çalışan nakliyat firması çok nadir bulunmaktadır.

Babadan Oğula uzanan şirketimiz daha çok yıllarca bu sektörde uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Bu piyasayı basit usulde düşünen çapulculara bırakmaya ve değerli insanlarımızın canlarının yanmasına asla müsaade etmeyecektir. Çalışmalarımızı teknolojinin geliştirdiği son modellerden faydalanarak sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam edecektir.

Ataköy Şehir İçi Eşya Taşıma

ATAKÖY evden eve nakliyat ihtiyacı olanların dikkatine sunulmuştur. Genel anlamda taşıma işi ile alakalı olarak ilgilenmekteyiz ve ayrı bir sektörde karıştırmamaktayız. Taşımış olduğumuz her müşterilerimizin bizlere sizlerin ulaşmasını sağladığını bu şekilde bizim firmamızın her zaman büyüyen toplumun en gözdesi haline gelmişizdir. İyiler taklit edilir bizim taklitlerimizden de sakınmanız için sizleri uyarmaktayız.

Genel merkezimiz ATAKÖY’de olup şimdi artık İstanbul’un tüm semtlerine ayrı bir şube kurma hazırlığında olduğumuzu belirtiriz. Çok yakın zaman ATAKÖY merkezde bir ofisimiz olacak ve sizlere daha hızlı ve daha ekonomik hizmet sunmaya çalışmaktayız. Gerekçemiz sizlerin ne kadar mutlu sona ulaşmanızdan dolayı bizleri de mutlu edeceğini belirtmek isteriz. Gerek ATAKÖY içi gerekse ATAKÖY den şehir dışı işlerinizde aramanızı bekleriz. Herkese sağlıklı taşınma ümidi ile, kalın sağlıcakla mutlu ve huzurlu yaşamanızı dileriz.

Ataköy Şehir İçi Ev Taşımacılığı

Son zamanlarda insanların eski ve güçsüz binalardan ayrılıp yeni ve sağlam binalara geçme talebinin artması ile beraber taşınma oranında bir artma oluştu. Bu sebepten müşteriler firma seçimi yaparken çok irdeleyerek, teklif edilen fiyatları ölçmeye ve verilen hizmet ile ne kadar doğru orantıda bir miktar olacağını kestirmeye çalışmaktadır. Bu sebeple bir nakliye firması seçmeden önce ne gibi özellik ve durumlara bakmanız gerektiği hakkında bir bilginiz olması gerekir. En azından daha öncesinden az çok bu deneyimi tecrübe etmiş ve bunu rasyonel bir şekilde yorumlayabilecek bilir kişi pozisyonundaki kişiler ile yorumlamak daha mantıklı olacaktır.

Nakliye firması seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

  • Firmanın kendine has bir sistemi oluşturulmuş olması gerekir. Yapılacak taşınma işlemi ister ofis ister ev olsun her şekilde de entegre olabilmeli ve müşteriler için ekstradan bir sıkıntıya sebep vermemelidir.
  • Oluşturulan sistem aynı zamanda sistematik olmakla kalmayıp esnek ve kolay uzlaşılacak birtakım noktalar olmalı ki müşterilerin özel talep ve beklentilerine göre seçenek sunma imkânı olmalı ve bunu değiştirdiğinde işleyişin süresi değişiklik göstermemelidir.
  • Firmanın kemik bir ekibi olmalı ve içlerinde hiyerarşik bir yapıda uzman ve yardımcılarının bulunması gerekir. Karşılaşılacak her türlü taşınma işleminde uzmanların yardımı ile hızlıca sorunu çözüp işleyişi devam ettirmelidir.
  • Firmanın ekibi olmasının dışında kullanılan ekipman ve malzemeler de firmanın müşterilerine verdiği değerin bir göstergesidir. Ne kadar çok kullanılan çeşit var ise ve bu çeşit ne kadar çok olursa olsun aynı çizgi ve kalitede bozulmadan devam edebiliyorsa o firmaya olan güven artar. Bu sebeptendir ki eğer seçim yaparken firmanın ofisine gitme şansınız ya da kullanılan malzemeleri görme şansınız var ise bu fırsatı kesin olarak değerlendiriniz.
  • Firmaların şehir içi ya da şehir dışı için belirli bir standart ücretlendirme sistemi olmalıdır. Her müşteriye farklı tiplemeler ile farklı ücretlendirme yapmak, sektörümüzü zedelemek ile kalmaz işleyişin azalmasına ve firmanın bitişine kadar ilerleyebilir.
  • Kullanılan araçların yenilenmesi ve olası kaza durumlarına karşı firmanın ne gibi ayrıcalıkları olduğunu taşınma işlemi öncesinde öğrenmeli ve ona göre taşınma öncesi birkaç talepte bulunarak taşınma sözleşmesini kişiselleştiriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat