Ataköy İşyeri, Fabrika ve Ofis Taşımacılığı

Ataköy İşyeri ve Fabrika Taşımacılığı

Sizin işyerinizden malzemelerinizi istediğiniz sistemde isterseniz paketli isterseniz siz kolileyiniz kumaş veya iplik çuval taşımalarında veya tekstil ürünlerinizi tamamen bizim tarafımızdan ekipmanlı yahut sadece araç kiralanarak bizden hizmet alabilirsiniz Ataköy evden eve nakliyat firması taşıma ile alakalı tüm sektörü kapsayan lojistlik firmasıdır ve belgelerine sahip resmi bir kuruluştur.

Komple ve parsiyel fabrika ve işyeri taşımacılığı konusunda toplu anlaşmalar uygulanmaktadır. Taşımalarımız profesyonel kadrolar ile yapılmakta olup kesinlikle sorunsuz bir taşınma gerçekleştirilmektedir. Ayrıca istekleriniz doğrultusunda istediğiniz kadar kamyon veya eleman kiralama şansınız vardır. Her zaman bizden hizmet alabilirsiniz ve işyeri taşımalarında erken randevu almanız gerekmektedir.

Bakırköy Ofis Taşımacılığı

Günümüz koşullarda sektörlerin artması ve çeşitlenip dallanmaya başlaması ile birçok insan kendine ait şirket açıp kapatabiliyor. Bu gibi durumlarda büyüyen ya da küçülmeye giden şirketler ofislerinin yerlerinde çok sık olmasa da değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız standart nakliye firmalarının dışında ofis taşımacılığında da yer alarak, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktan geri kalmıyor.

Firmamızın ofis taşımacılığı için uyguladığı taşınma prosedürü standart olan ev taşımacılığından çok farklı olmayıp, işleyiş anlamında aynı kalarak içeriğinde düzenlenmeye girmiştir. Ofislerin evlerden farklı olarak ihtiyacı olabilecek durum ve olasılıkları saptayıp ona uygun olarak birtakım düzenlemeler geliştirildi.

Ofis taşımacılığında yaptığımız en temel adım, şirketin misyonuna ve vizyonuna uygun olarak işleyişi sürdürebilmek ve işlem sonucunda her iki tarafında memnun olarak süreci bitirmesini sağlamaktır.

Ataköy Ofis Taşımacılığı

Firmamızın ofis taşımacılığı sürecinde uyguladığı adımlar şu şekildedir:

  • Müşterimiz taşınmak istediği ofis için ekibimizde uzman bir arkadaş ile randevu oluşturur.
  • Oluşturulan randevu sürecinde talepleri ve beklentileri üzerine bir süreç tasarısı oluşturulur.
  • Randevu sonucunda uzman arkadaşımızın belirttiği rapora göre taşınma günü getirilmesi gereken ekipmanlar belirlenir ve tarih, saat gibi önemli ayrıntılar rapora not düşülür.
  • Taşınma gününden önce raporda belirtilen ekipmanlar temin edilir ve müşterilerimizin ekstra talepleri var ise sağlanmaya çalışılır.
  • Taşınma gününde son tetkikler yapılarak işleme başlanır.
  • Ofis taşımacılığında, ev eşyalarından daha az eşya olmasından kaynaklı olarak ki bu durum değişkenlik gösterebilir. Eğer birden fazla kat ve birden fazla departman var ise ev taşımacılığından daha yoğun ve sistematik bir çalışma gerektirebilir.
  • Ofiste yer alan büyük mobilya ve diğer standart ev eşyalarını mobilya streci ile kaplanır. Eğer ufak ve tek tek taşınması uzun sürecek orta ölçekli eşyalar var ise önce mobilya streci ile sarılıp daha sonrasında kalın karton kutulara yerleştirilir. Kalın karton kutunun içerisine ek olarak iri balonlu naylon yerleştirilerek taşınma esnasında oluşabilecek sarsılma ve darbelere karşı bir önlem alınır.

Tüm sürecin başarıyla işleyebilmesi için müşterilerimizin de onaylaması durumunda tüm bu adımlar atlanılmadan uygulanmaya çalışılır. Eğer müşterilerimizin hoşuna gitmeyen bir durumla karşılaşırsak değiştirmek için uzman arkadaşımız ile yaptığı randevu sırasında belirtmeli ve işleyiş ona uygun olarak değerlendirilir. Firmamızın yegâne amacı müşterilerimizin memnuniyetidir.

Endüstriyel Taşıma

Gelişen Türkiye teknik altyapıda yeni tip taşımalar gerektirmektedir. "Endüstriyel Taşıma tanımı :" bu ihtiyaçtan ileri gelmektedir. Bu taşıma tipinde taşınacak birimin yapısına göre eleman uzmanlığı, teknolojik donanım, filoda yeni araç tipleri gerekmektedir. Gereken donanımdan kısaca anlatılacak olursa taşıyıcı transpaletler, forklift gibi özel taşıyıcılar, filoda araç üstü veya seyyar vinç, özel taşıma aparatları ve kutuları, yeni istif şekilleri bunlardır. Hastane özel makina veya bölüm taşımaları, Gümrükten konteynerli taşımalar, Fabrika bölüm yada makina donanım taşımaları, Mağaza dağıtım veya üretim düzenli ürün dağıtım, Tekstil taşımaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat