Ataköy Nakliyat Hizmetleri

Bakırköy Ev Taşıma

Biz Kimiz


Buradan yapılan açıklamaların tamamen doğal halimizden oluşmasıdır. Müşterilerimizin bizdeki bu halin işmize nekadar ciddi olduğumuzu bilinmesi üzeredir. 1978 de BAKIRKÖY Ataköy Marina bitişiğinde kurulan o dönem sadece marina balıkçılarına malzeme taşımaları yapan firmamız 1982 de marinadaki revizyon nedeniyle merkeze taşınmıştır. Taşıma konusuda tamamen değişerek ev taşımacılığı şekline dönüşüp son şeklini almıştır. Aynı yıllarda yapılan yeni donanım yenileme ile kamyonlar kapalı çelik kasa haline getirilmiş yenilenmiştir. 1996 da filomuza yeni katılan araç ve asansör, vinç ile araç parkımız İstanbul 'da donanım zenginliğinde iyi yere gelmiştir. 2011 yılında son şeklini alan firmamız gümrük taşımacılığı ve şehirler arası kargo ve parsiyel yük taşımacılığıda yapmaya başlamıştır.

Kuruluşumuzdan beri özetle en önemli ilkemizi "dürüstlük" ve "çalışkanlık" olarak belirledik. Zamanında işi yerine getirmeyi kimseyi zor durumda bırakmamayı gerekirse bu durumda para kaybetmeyi amaç edindik. Çevreye saygıyı önemsedik. Çalışma yapacağımız apartmanda yada evlerde sessiz çalışmaya dikkat ettik. Gerekirse yöneticilerle konuşup izinler alma şeklini seçtik. korkuluk ve asansör kapılarını özel muhafazalarla koruduk. Geride atık, kir v.b. bırakmadık. Elemanlarımız çalıştıkları alanları çıkarken temizlediler.

Bakırköy Nakliye Biziz

Ataköy İlçeleri Nakliyat Hizmeti


Bakırköy evden eve nakliyat biziz. Evet değerli Bakırköy sakinleri biz Bakırköy ilçesi Ataköy mahallesi nakliyat firması olarak hem Bakırköy hem de Ataköy ve çevre ilçelere hizmet sunmaktayız. İşte fırsat ayağınıza kadar gelmiş bir olan bu güzel hizmet veren firmayı kaçırmayın deriz. Bilindiği üzere Bakırköy büyük bir ilçe olup geçmişi çok eskili dayalı olarak eski yapılaşmalar sonucunda dar sokaklar ve caddelerden oluşan bir ilçemizdir. Bizde sorunları ortadan kaldırmak ve müşterilerimize rahat bir nakliyat hizmeti sunmak için kolları sıvadık. Sizde bizden hizmet almadan karar vermeyiniz.

Önemli Nakliye Bilgileri

Nakliye Firması Ararken Bunlara Dikkat!


Bilgiler için sizlere kısa ve öz bilgilerden bahsedelim. Örneğin aradığınız nakliyat firmasının eski ve köklü olmasına dikkat ediniz. Verilen sözlerin birebir uygulanmasını isteyiniz. Eşyaların neyle ve nasıl ambalajlama yapılacağını iyice araştırınız. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliyat işinde araçların kapalı çelik kasalı olmasına dikkat ediniz. Kesinlikle ve kesinlikle tozlu kirli pireli battaniyelerle ambalajlamayı kabul etmeyiniz.

Eşyalarınızın durumunu tespit etmelerini isteyiniz ve asla gelindiği zaman fiyatın değişmesine izin vermeyiniz. Çünkü nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatlarını uygun göstererek işinizi alana kadar bazı vaatler sunarak sizleri aldatabilmekteler. İşin başına gelinince aracın eşyaları almayacağına veya eşyalarınızın çok olduğuna dair sözlerle ekstra maliyet çıkaracaklardır dikkat ediniz. Şimdilik bu kadar daha sonra daha ayrıntılı açıklamalar yapacağız saygılarımla.

Open chat