Ataköy Ev Taşımacılığı

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy'e bağlı Ataköy evden eve nakliyat sayfamıza hoş geldiniz. Şuanda bizi ziyaret etmektesiniz ve çalışmalarımızı takip ediyorsunuz. En doğal hakkınızı kullanıyorsunuz ve doğru yerdesiniz. Şuana kadar yaptığımız taşımacılık hizmetlerimizde hiç problem yaşatmadan çalıştığımız sektörde ATAKÖY sakinlerine yapacağımız işlerimizde de sorun yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunu nasıl kanıtlayacağımız konusunda aklınızda bir soru işareti bulunduğunu bilmekteyiz ve size nasıl bir ayrıcalığımız olduğunu kısaca şöyle izah edebiliriz. Öncelikle sitemizde referanslar bölümü sayfamız bulunmaktadır. Referanslar sayfamızı ziyaret edebilir ve taşımış olduğumuz müşterilerimizden bizi sorgulayabilirsiniz. Sizi de taşıdığımız zaman memnun kalmanız durumunda bize referans olacağınızdan eminiz.

Yıllardır taşımasını yaptığımız ATAKÖY ün her semtinde ve mahallesinde sokaklarında taşımacılık konusunda anılarımız mevcuttur. Çünkü en fazla ATAKÖY evden eve nakliyat işini firmamız üstlenmiştir. En fazla bizi tercih eden ATAKÖY sakinleri yapmış olduğumuz işin ne derece ciddi bir iş olduğunu bilmekte ve ciddiyeti bizde görmektedirler. Sadece para kazanmak olmadığını amacımızın bilmenizde fayda var diyoruz. Gerçek anlamda yapmış olduğumuz işin sonucunda dostluğa uzanan bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü her müşterimiz bize referans oldukları müddetçe bağlantılarımız kopmamakta ve her zaman iletişimde olduğumuz için dostluğumuzun da pekiştiğini söyleyebiliriz. Bizim için bir müşteri bin müşteri olduğunu bilerek çalışmalarımızda oldukça titiz davranarak çalıştırdığımız personellerin iyi eğitimli mülayim olmasında çok dikkat ederiz.

Ataköy Ev Taşımacılığı

Ataköy Evden Eve Nakliyat tüm İstanbul bölgesinde ev taşıma hizmetine başarı ile devam etmektedir. Ataköy bu taşıma sisteminde bazı aşamalara çok önem verir onlar sırası ile; Ücretsiz keşif elemanı tarafından yer, zaman, miktar kontrolünün yapılıp planlama yapılması ve sözleşmeye planın aktarılması. Keşif elemanının taşınma sırasında aynı zamanda ekip başı olması ve sözleşmeyi tatbik etmesi. Taşınma sıralaması paketleme, kamyona taşıma, istif, nakil, yerine taşıma, tekrar monte ve yerleştirme. gibi bir çok örnekler.

Ataköy evden eve nakliyat sitemizden bize ulaşan her müşterimize %5 oranında bir indirim söz konusu olacaktır. Bize ulaşmanız durumunda müşteri temsilcimiz ile konu ile alakalı paylaşımlar yapabilirsiniz.

Taşımacılığın en üst Safalara vardığı şu zamanda Helen ve devam etmekte olan korsan nakliye şirketlerine çok dikkat etmelisiniz. Çağın gelişen teknolojisinden fayda sağlamak ve işimizi en güzel nasıl teslim ederiz hep bu sistem üzerinden yürümekteyiz. Çalışmalarımız içinde sıkı disiplin ve talim ve terbiyeli personeller ile çalışmak ve özgeçmişini bilmediğimiz insanların böyle işlerde daha sıkıntı yaraması durumunu bildiğimiz için bu durumlara mahal verilmemektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, her ev sahibi insanın bir sebepten ötürü deneyim kazandığı bir durumdur. Nakliyat firmalarının çok olması ve gerekli özeni göstermemesinden kaynaklı olarak insanlar bilinçsizce sektör adına çeşitli atıflarda bulunmaktadır. Firmamız uzun yıllar boyunca bu sektörde yer alarak, sektörün getirilerini farkında ve kendine güvenen bir ekip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Aynı zamanda danışanlarımızın isteklerini, görüşlerini ve eleştirilerini dikkate alan ve bunun üzerine yoğunlaşan bir firma olarak işimize devam etmekteyiz.

Nakliyat işlemleri sırasında kullanılan malzeme ve araçlar için uzun yılların getirmiş olduğu tecrübelere dayanarak belirli bir ekipman kalitesi ve belli bir ekip sayısı ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerine göre işin süresi, ekip sayısı, kullanılan ekipman desteğinin sayısı, ekipmanların türü değişiklik gösterebilir. Her firmanın olduğu gibi bizim de tek temennimiz müşterilerimizin mutlu ayrılmasıdır. Çalışmalarımız boyunca müşteri ilişkilerimize büyük bir özen göstererek devam ettirmek, birincil amacımızdır.

Firmamızın evden eve nakliyat sürecinin işleyişi adım adım şu şekildedir:

  • Müşterilerimizin öncelikli olarak bizimle irtibata geçerek bir randevu oluşturur.
  • Oluşturulan randevu zamanında ekibimizden uzman bir arkadaşımız evi ziyaret ederek, gerekli olabilecek ekipmanların ve malzemenin bir tam listesini çıkartır.
  • Müşterilerimizin özel olarak istekleri var ise onları da not ederek randevu süreci tamamlanır.
  • Asıl taşınma sürecini bitirecek olan gün belirlenir.
  • Belirlenen gün öncesinde taşınmanın gerçekleşeceği ev içinde aynı şekilde bilgi toplanır ve ekstra olarak lazım olabilecek bir ihtiyaç var ise belirlenir.
  • Taşınma günü belirlenen yer ve saatte ekibimiz işleme başlar.
  • İlk olarak büyük ev eşyaları streç film ile sarılarak taşınma esnasında oluşabilecek darbelere karşı önlem alınır.
  • Büyük ev eşyalarından sonra müşterilerimizin kırılabilecek ya da hassas ürünleri belirlemesi üzerine kalın karton kutulara teker teker kırılabilecek orta büyüklükte eşyalar yerleştirilir. Eğer daha da önemli bir eşya ise kalın karton kutulama işleminden sonra bantlama işlemi en sonunda ise de streç film ile sarma işlemi gerçekleştirilir.
  • En son olarak çok minik ev eşyaları ve müşterilerimizin özel ve şahsi eşyaları var ise onları kendilerinin yerleştirmesini önermekteyiz. Daha sonrasında kalın karton kutulara konularak üzerlerine ne oldukları yazılarak gerekli sistem kurulmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat