Ataköy Evden Eve Nakliye

Bakırköy Eşya Paketleme

Nakliyat firmalarının taşıma işlemi dışında eşya paketleme ve eşyaların korunması sağlama gibi hizmetleri de bulunmaktadır. İşleyiş boyunca tek aksiyon olarak eşyaların taşınması olarak adlandırılsa da aslında firmaların görevlerinde eşyaların düzgünce paketlenmesi ve zarar gelmesini engelleyecek ekipmanların kullanımı en önemli olanıdır. Firmalar bu hizmeti tek başına vermemekle beraber bazı rakip firmalar bu adımı çok önemsemez ve bu adımın önemli olmadığını iddia ederler. Aslında taşınma sırasında oluşabilecek tüm aksilikleri engellemek bu adımdaki yapılan doğru hamleden geçer. Eşya paketleme, nakliye sürecinde farkında olmadan yapılan bir hizmet iken daha sonrasında bazı bilinçli firmalar bunu ek olarak bir hizmet olarak vermeye başladı. Daha sonrasında bu hizmette kullanılan ekipmanların kiralanması, satılması gibi birtakım durumlar firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir.

Firmamız eşya paketleme için çeşitli boyut ve kalitede kalın plastik ürünler kullanmaktadır. Onun dışında kalın karton kutu, kırılmayan ve ezilmeyen kutular, farklı boyutlarda kutularda temin edebilmektedir.

Ataköy Eşya Paketleme İşlemi

Taşınma sırasında en önemli unsurlardan birisi olan eşyaların paketlenmesi ve düzenli bir şekilde yerleştirilmesi durumu kimi zaman firmaların hızlı aksiyon alma ihtiyacından kimi zamanda bilinçsiz bir şekilde iş tecrübesi ve ahlakı olmayan kimselerce yapılabiliyor. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin de bilinçli olması ve gerekli özeni göstermesi beklenilir. Bu sebepten çalışan arkadaşlara müşterilerin yönlendirilmesi için ve önem verilen eşyalarının daha özenli yerleştirilmesi için iki tarafında birbiri ile haberleşerek çalışması önemlidir. Müşterilerimizin randevu öncesinde istekleri ve beklentilerine göre farklı ekipmanlar kullanmaktan ve temin etmekten asla çekinmemekteyiz. Müşterilerimizin talebi elimizde olmayan bir malzeme ise bulabildiğimiz muadil ürünlerin kontrolü için tekrardan uzman arkadaşlarımız ile görüşme sağlayabilmekteyiz.

Eşya Paketleme Ekipman ve Aletleri

  • Streç film
  • İri dolgulu balon naylon - Orta ve küçük dolgulu balon naylon
  • Sert plastik film - Naylon ambalaj
  • Geri dönüşüm kalın karton kutu
  • Orta ve küçük boyutlu kalın karton kutu
  • Köpük koli - Tek oluklu koli - Çift oluklu koli
  • Havalı ambalaj yastıkları
  • Köşe koruyucu
  • Askılı elbise kolisi - TV ve Elektronik eşya kolisi

Kullanılan tüm ekipmanlar birlikte çalıştığımız diğer firmalardan üstün kalite ve özen ile temin edilmektedir.

Paketleme

Paketleme her parça tek tek her parça için en ince ayrıntısına kadar paketleme tarafımızdan yapılmaktadır. Paketlemede dikkat edilen en önemli husus paketleme yapmış olmak için değil öncelikle eşyayı koruması ve sorunsuz nakledilmesi için yapılmaktadır. Paketlemede önemli konu her eşya için ayrı malzemenin kullanılmasıdır. Büyük beyaz eşyalar hava baloncuklu mavi naylon ile sarılmaktadır. Sökme işlemi yapılan eşyalar hava baloncuklu mavi naylon ile sarılmaktadır.

Mutfak ve vitrin malzemeleri kraft kağıtlara sarılmaktadır. Elbise ve giysiler elbise dolapları ile taşınmaktadır. Her taşınma öncesi eşyalarınız değeri üzerinden tarafımızdan sigortalanır. Olabilecek Küçük hasarlar sigorta işlemleri beklenmeden tarafımızdan hızlı şekilde telafi edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat