Hizmetlerimiz: Ücretsiz Expertiz hizmetimizle başlayan hizmet sıralamamız paketleme ile başlayarak taşıma ve yerleştirme olarak devam etmektedir.

   

  Ataköy Evden Eve

İstanbul Şehiriçi

İstanbul içinde ve şehiridışında taşımalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımız sadece ATAKÖY’e has olmayıp Türkiye’nin her bölgesine sınırsız hizmet sunmaktayız. İşimiz ev taşımacılığı olmasında dolayısı ile çalışmadığımız il dolaşmadığımız yer kalmamıştır. Eski ve köklü nakliye firması olmamızda bu iş için bulunmaz bir cevherdir. Firmamız tecrübeler göstermiştir ki yıllardır bu sektörde yer alarak otuz yıllık tecrübeye sahip olup bu kadar yıl dayanıklı çalışan nakliyat firması çok nadir bulunmaktadır.

   

Babadan Oğula uzanan şirketimiz daha çok yıllarca bu sektörde uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Bu piyasayı basit usulde düşünen çapulculara bırakmaya ve değerli insanlarımızın canlarının yanmasına asla müsaade etmeyecektir. Çalışmalarımızı teknolojinin geliştirdiği son modellerden faydalanarak sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam edecektir.

ATAKÖY evden eve nakliyat ihtiyacı olanların dikkatine sunulmuştur. Genel anlamda taşıma işi ile alakalı olarak ilgilenmekteyiz ve ayrı bir sektörde karıştırmamaktayız. Taşımış olduğumuz her müşterilerimizin bizlere sizlerin ulaşmasını sağladığını bu şekilde bizim firmamızın her zaman büyüyen toplumun en gözdesi haline gelmişizdir. İyiler taklit edilir bizim taklitlerimizden de sakınmanız için sizleri uyarmaktayız.

   

Genel merkezimiz ATAKÖY’de olup şimdi artık İstanbul’un tüm semtlerine ayrı bir şube kurma hazırlığında olduğumuzu belirtiriz. Çok yakın zaman ATAKÖY merkezde bir ofisimiz olacak ve sizlere daha hızlı ve daha ekonomik hizmet sunmaya çalışmaktayız. Gerekçemiz sizlerin ne kadar mutlu sona ulaşmanızdan dolayı bizleri de mutlu edeceğini belirtmek isteriz. Gerek ATAKÖY içi gerekse ATAKÖY den şehir dışı işlerinizde aramanızı bekleriz.

Herkese sağlıklı taşınma ümidi ile, kalın sağlıcakla mutlu ve huzurlu yaşamanızı dileriz.

   
Anasayfa  Hakkımızda   İLETİŞİM