Hizmetlerimiz: Ücretsiz Expertiz hizmetimizle başlayan hizmet sıralamamız paketleme ile başlayarak taşıma ve yerleştirme olarak devam etmektedir.

   

  Ataköy Evden Eve

Ataköy Evden Eve

BAKIRKÖYE BAĞLI ATAKÖY evden eve nakliyat sayfamıza hoş geldiniz. Şuanda bizi ziyaret etmektesiniz ve çalışmalarımızı takip ediyorsunuz. En doğal hakkınızı kullanıyorsunuz ve doğru yerdesiniz. Şuana kadar yaptığımız taşımacılık hizmetlerimizde hiç problem yaşatmadan çalıştığımız sektörde ATAKÖY sakinlerine yapacağımız işlerimizde de sorun yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunu nasıl kanıtlayacağımız konusunda aklınızda bir soru işareti bulunduğunu bilmekteyiz ve size nasıl bir ayrıcalığımız olduğunu kısaca şöyle izah edebiliriz. Öncelikle sitemizde referanslar bölümü sayfamız bulunmaktadır. Referanslar sayfamızı ziyaret edebilir ve taşımış olduğumuz müşterilerimizden bizi sorgulayabilirsiniz. Sizi de taşıdığımız zaman memnun kalmanız durumunda bize referans olacağınızdan eminiz.

 

Yıllardır taşımasını yaptığımız ATAKÖY ün her semtinde ve mahallesinde sokaklarında taşımacılık konusunda anılarımız mevcuttur. Çünkü en fazla ATAKÖY evden eve nakliyat işini firmamız üstlenmiştir. En fazla bizi tercih eden ATAKÖY sakinleri yapmış olduğumuz işin ne derece ciddi bir iş olduğunu bilmekte ve ciddiyeti bizde görmektedirler. Sadece para kazanmak olmadığını amacımızın bilmenizde fayda var diyoruz. Gerçek anlamda yapmış olduğumuz işin sonucunda dostluğa uzanan bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü her müşterimiz bize referans oldukları müddetçe bağlantılarımız kopmamakta ve her zaman iletişimde olduğumuz için dostluğumuzun da pekiştiğini söyleyebiliriz. Bizim için bir müşteri bin müşteri olduğunu bilerek çalışmalarımızda oldukça titiz davranarak çalıştırdığımız personellerin iyi eğitimli mülayim olmasında çok dikkat ederiz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat tüm İstanbul bölgesinde ev taşıma hizmetine başarı ile devam etmektedir.

Ataköy bu taşıma sisteminde bazı aşamalara çok önem verir onlar sırası ile;

Ücretsiz keşif elemanı tarafından yer, zaman, miktar kontrolünün yapılıp  planlama yapılması ve sözleşmeye planın aktarılması.

Keşif elemanının taşınma sırasında aynı zamanda ekip başı olması ve sözleşmeyi tatbik etmesi. 

Taşınma sıralaması paketleme, kamyona taşıma, istif, nakil, yerine taşıma, tekrar monte ve yerleştirme. gibi bir çok örnekler.

   

Ataköy evden eve nakliyat sitemizden bize ulaşan her müşterimize %5 oranında bir indirim söz konusu olacaktır. Bize ulaşmanız durumunda  müşteri temsilcimiz ile konu ile alakalı paylaşımlar yapabilirsiniz.

Taşımacılığın en üst Safalara vardığı şu zamanda Helen ve devam etmekte olan korsan nakliye şirketlerine çok dikkat etmelisiniz. Çağın gelişen teknolojisinden fayda sağlamak ve işimizi en güzel nasıl teslim ederiz hep bu sistem üzerinden yürümekteyiz. Çalışmalarımız içinde sıkı disiplin ve talim ve terbiyeli personeller ile çalışmak ve özgeçmişini bilmediğimiz insanların böyle işlerde daha sıkıntı yaraması durumunu bildiğimiz için bu durumlara mahal verilmemektedir.

   
Anasayfa  Hakkımızda   İLETİŞİM