Hizmetlerimiz: Ücretsiz Expertiz hizmetimizle başlayan hizmet sıralamamız paketleme ile başlayarak taşıma ve yerleştirme olarak devam etmektedir.

   

  Ataköy Evden Eve

Hakkımızda

Buradan yapılan açıklamaların tamamen doğal halimizden oluşmasıdır. Müşterilerimizin bizdeki bu halin işmize nekadar ciddi olduğumuzu bilinmesi üzeredir. 1978 de BAKIRKÖY Ataköy Marina bitişiğinde kurulan o dönem sadece marina balıkçılarına malzeme taşımaları yapan firmamız 1982 de marinadaki revizyon nedeniyle merkeze taşınmıştır. Taşıma konusuda tamamen değişerek ev taşımacılığı şekline dönüşüp son şeklini almıştır. Aynı yıllarda yapılan yeni donanım yenileme ile kamyonlar kapalı çelik kasa haline getirilmiş yenilenmiştir. 1996 da filomuza yeni katılan araç ve asansör, vinç ile araç parkımız İstanbul 'da donanım zenginliğinde iyi yere gelmiştir. 2011 yılında son şeklini alan firmamız gümrük taşımacılığı ve şehirler arası kargo ve parsiyel yük taşımacılığıda yapmaya başlamıştır.

  Kuruluşumuzdan beri özetle en önemli ilkemizi " dürüstlük " ve " çalışkanlık" olarak belirledik. Zamanında işi yerine getirmeyi kimseyi zor durumda bırakmamayı gerekirse bu durumda para kaybetmeyi amaç edindik.

 Çevreye saygıyı önemsedik. Çalışma yapacağımız apartmanda yada evlerde sessiz çalışmaya dikkat ettik. Gerekirse yöneticilerle konuşup izinler alma şeklini seçtik. korkuluk ve asansör kapılarını özel muhafazalarla koruduk. Geride atık, kir v.b. bırakmadık. Elemanlarımız çalıştıkları alanları çıkarken temizlediler.

   
Anasayfa  Hakkımızda   İLETİŞİM